кошик порожній

Контактні лінзи для дітей. «Правильний» вік, коли починати носити лінзи.

07.11.2013

 

Носити контактні лінзи та  доглядати за ними  складніше , ніж просто користуватись  окулярами. В якому ж віці можна  почати носити контактні лінзи ? Ось декілька порад .

Чи можуть діти носити контактні лінзи ?

Не існує мінімального, або рекомендованого віку, коли можна  почати  носити контактні лінзи. Потрібно вирішити , коли лінзи стають необхідністю. Тут не стільки грає роль вік, скільки характер та вправність вашої дитини. Ось деякі поради , чи готова ваша дитина носити контактні лінзи.

 Прийняття рішення про контактні лінзи для дитини

Носіння контактних лінз вимагає відповідальності та догляду за ними. Хоча проблеми зустрічаються рідко (лише 5 % користувачів на рік) , більшість з цих проблем  виникає при неправильному носінні лінз, або неправильному догляді .

Вирішіть для себе, чи може ваша дитина впоратися з цією відповідальністю ? Чи добре вона ознайомилась з  інструкцією ? Чи  виконує вона свої звичні обов’язки без нагадування? Чи не забуває вона виконувати свою домашню роботу? Подумайте про те ,чи ваша дитина може навчитися  правильно вставляти та виймати контактні лінзи , навіть коли втомилася,  тримати їх в чистоті та замінювати новими відповідно до графіка .

 Чи потрібні вашій дитині контактні лінзи?

Вони потрібні,якщо вам  їх запропонує ваш офтальмолог, якщо ваша дитина хоче займатись спортом,або  її бажання пов’язане з тим, що вона соромиться носити окуляри.

 Але, батьки, будьте обережні,купуючи контактні лінзи в Інтернеті . Завжди радьтесь з вашим очним лікарем, чи можна вашій дитині носити ці лінзи.

Деякі переваги контактних лінз.

Корекційні контактні лінзи можуть зробити ваше життя набагато легшим. Вони розширяють  поле зору, вони незамінні при багатьох видах спорту, вони змінюють ваш зовнішній вигляд, можуть забезпечити  вам кращу гостроту зору. Запам’ятайте, здорові очі- це хороший зір, проконсультуйтесь з доктором, якщо у вас виникне бажання носити контактні лінзи.

Коментарі

Поки немає коментарів

Додати коментар